O nas

Pamiętam cudowne wspomnienie z dzieciństwa. Wakacje zawsze spędzałam na wsi. Razem z moją ukochaną babcią zbierałyśmy w ogrodzie maliny do emaliowanego kubeczka, a następnie szłyśmy razem na łąkę zbierać łąkowe kwiaty, o których często opowiadała mi babcia. Dla mnie to była fajna zabawa, bo potem robiłam wianki lub karmiłam nimi króliki. Jednak w tamtej chwili na mojej "Malinowej łące", bo tak nazywałam te miejsce, pokochałam zielarstwo. Babcia mówiła mi, że zioła to magiczne kwiaty, gdyż są tak silne, że potrafią wzrosnąć nawet na jednej grudce ziemi. Właśnie dlatego mają taką ogromną moc uleczania.

Od zawsze też mój nos czuł więcej, a las i łąką to dla mnie najwspanialsza perfumeria. Stworzyłam sklep MALINOWA ŁĄKA, aby pokazać światu uzdrawiającą siłę zapachu. Chciałabym, żebyś dzięki moim mieszankom poczuł/a się beztrosko, błogo i radośnie, tak jak ja na mojej MALINOWEJ ŁĄCE w towarzystwie babci.   

 

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Głównie zajmuje się aromaterapią emocji, dlatego też znajdziesz u mnie mieszanki olejków eterycznych, które będą wspierać cię w stanach napięcia, lęku, silnego stresu. W moich mediach społecznościowych opowiadam o tych emocjach, wyjaśniam jak olejki pomagają radzić sobie z trudnościami i jak dzięki nim możesz wprowadzić do swojego życia więcej spokoju i optymizmu. Przełamuje postrzeganie aromaterapii jako czegoś trudnego do zrozumienia i prestiżowego,
pokazując jak w prosty sposób korzystać z olejków eterycznych.

Zajrzyj koniecznie na mój Instagram lub Facebook, a jeśli zechcesz usystematyzować swoją wiedze i nauczyć się czegoś więcej koniecznie sięgnij po eBooka.

 

GDZIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?

Kilka razy do roku możemy się spotkać na targach w Warszawie, gdzie pojawiam się z moim pachnącym stoiskiem. Uwielbiam te wydarzenia, bo to wyjątkowy czas w którym mogę spotkać osobiście klientów, porozmawiać z każdym, przekazać trochę wiedzy i zarazić moją miłością do naturalnych zapachów. O każdym wydarzeniu na którym planuje być, dowiesz się z mediów społecznościowych. 

 

WARSZTATY

Chętnie dzielę się moją wiedza o aromaterapii, którą zdobywałam latami. Mogę cię nauczyć jak wiele zastosowań ma aromaterapia, zaczynając od codziennego użytku w domu, do bardziej głębokich i duchowych procesów. Prowadzone przeze mnie warsztaty są inne i bardzo wyjątkowe. Nie wykładam tego co możesz przeczytać w książkach. Uczę z doświadczenia, podaje gotowe rozwiązania, zaciekawiam i inspiruje do zmiany.

Na moich warsztatach stworzysz własny zapach, który jest idealnie taki, jakiego potrzebujesz. Pomogę ci go przygotować wykorzystując twoją pamięć zapachową, intuicję i emocje. Nasze spotkanie wprowadzi cię w wyższy wymiar odczuwanie świata zapachów. Zachwycisz się i doświadczysz emocji i harmonii największej magii  jaka istnieje w naturze. O terminach warsztatów informuje w mediach społecznościowych.

Prowadzę również szkolenia dla grup zamkniętych, więc jeśli planujesz wyjątkowe spotkanie i chcesz stworzyć dedykowane zapachy lub przygotować energetyczne talizmany zapachowe, to napisz do mnie.

 

Zapraszam Cię do mojego pachnącego świata, a pokaże Ci, że zapachy nie tylko się wącha, ale też czuje duszą.

Magda Brzozko - właścicielka marki Malinowa Łąka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl